Vigilatte Cafe (1) (1)

אנחנו שמחים להזמין אתכם להצטרף אלינו למפגש חד פעמי- סמינר מקצועי המתקיים לראשונה בישראל, עם אנשי מקצוע מקנדה, שיספק לכם את כל המידע על הליכי הפונדקאות בקנדה, החל מתרומת ביצית, הפריה חוץ-גופית, דרך התאמה ובחירת של פונדקאית ושאר אנשי המקצוע שילוו אתכם בתהליך הפונדקאות, וכמובן בהליך אזרוח הילד לאחר השיבה לישראל.

אם אתם מעוניינים בהקמת משפחה או הרחבה שלה, ומעוניינים לבחון את האפשרות של תהליך פונדקאות בקנדה, אנחנו כאן בשבילכם!

בקנדה הליך הפונדקאות אפשרי, נגיש, חוקי ויעיל.
קנדה מציעה הליך פונדקאות הפתוח לכל אדם באשר הוא- גיי או סטרייט, ומאפשרת אותו לזוגות נשואים, לידועים בציבור וליחידים.

במפגש תקבלו את המידע העדכני ביותר אודות הליך הפונדקאות בקנדה, כולל התייחסות להיבטים החוקיים והרפואיים מפי המומחים הקנדיים, שגם ינפצו מיתוסים נפוצים. כלל המידע יוצג על ידי בעלי המקצוע הרלוונטים, שיגיעו במיוחד למפגש- בעלי סוכנויות וארגונים המלווים את התהליך, עורכי דין, ובנוסף גם תורמת ביצית, פונדקאית, זוגות ישראלים שנמצאים בתהליך והורים שסיימו אותו, שיעניקו לכם נקודת מבט רחבה על התהליך כולו, כולל הנושאים הבאים:

צפי עלויות והיערכות כלכלית לתהליך הפונדקאות

תהליך ההתאמה ובחירת הפונדקאית

תהליכי הפרייה חוץ גופיים במרפאות בקנדה

פירוט השלבים השונים בתהליך הפונדקאות

תפקיד הסוכנות בתהליך הפונדקאות ואיך לבחור את המרפאה הנכונה עבורכם

פונדקאות דרך עיניי הפונדקאית- כולל סיפור אישי של פונדקאית

סיפור אישי של זוגות שעברו את תהליך הפונדקאות בקנדה

חשיפה והסבר על הסיוע הכלכלי לתהליך הפונדקאות בקנדה

מי יהיה בכנס

Nir-Profile

Nir Keren

מומחה לפונדקאות בקנדה, מייסד ארגון Babies Come True (BCT), המנהל את כלל התהליכים הבינלאומיים של מרפאת CReATe, ומספק שירותים של ליווי והסברה להורים מיועדים בקנדה. ניר ייסד את הארגון מתוך היכרות אישית עם הקשיים הרבים של זוגות גאים, הנאלצים להתמודד עם חוסר במקורות מידע אמינים ועדכניים בתהליך הפונדקאות. ניר מביא ניסיון עשיר בליווי ותמיכה במאות זוגות ויחידים שנעזרו בתהליכי פונדקאות. ניר ובן זוגו מצפים לילד בתהליך של פונדקאות.

Leia

Leia Swanberg

מייסדת סוכנות הפונדקאיות CFC לאחר ניסיון אישי כפונדקאית בשני הריונות בהם חוותה בדידות וחוסר אדיר במידע זמין. בעשור האחרון ליה פועלת נמרצות לשמירה על ליווי מקצועי של לקוחותיה המושתת על עקרונות של כבוד, אמון והנגשת מידע רפואי ומקצועי. ליה סייעה להגשמת החלום להפוך להורים לאלפי לקוחות בקנדה ובעולם.

Embury-Ellen-019-8x10-@300CL-00584790xD2D44-819x1024 (1)

Ellen K. Embury

אלן היא עורכת דין מומחית בתחום פונדקאות ופוריות במערב בקנדה עם ניסיון של מעל 20 שנה. אלן עזרה לאלפי זוגות ויחידים, הטרוסקסואלים ומהקהילה הלהט"בית, להפוך להורים. היא מייצגת הורים מיועדים, פונדקאיות, תורמי זרע וביציות, מומחים בתחום הפוריות, כמו גם מרפאות בקנדה ובארה"ב.

sara photo black and white 300px

Sara Cohen

שרה היא עורכת דין מומחית בתחום הפונדקאות והפוריות מטורונטו קנדה. היא מייצגת הורים מיועדים, פונדקאיות, תורמים, בנקים לשימור זרע וביציות ובתי חולים. היא נבחרה לאחת מתוך 25 עורכי הדין המשפיעים ביותר בקנדה. היא יושבת ראש של ארגון .Fertility Matters Canada

jan-silverman

Jan Silverman

שותפה בהקמת רשת התמיכה הראשונה והגדולה בקנדה לטיפולי פוריות, ובעלת ניסיון וידע נרחב של מעל 25 שנה בתמיכה וליווי של זוגות ויחידים בתחום של טיפולי פוריות, הפריה חוץ גופית, פונדקאות ואימוץ . היא חלק מצוות מומחי הפוריות של הפרובינציה אונטריו, ומוכרת בזכות פועלה בתמיכה וייעוץ להורים בקהילה הגאה. ג'ן היא יועצת טיפולית בכירה של CReATe.

.ג'ן הרחיבה את משפחתה בתהליך אימוץ

Shira

Shira Benson

שירה היא אחות מוסמכת עם ניסיון של מעל 40 שנה בתחום הפוריות. שירה סייעה לאלפי אנשים להגשים את חלומם ולהיות הורים. שירה מטפלת בהורים המיועדים מישראל, וידועה בתור ה"גורו" של האחיות בתחום הפוריות בקנדה.

Shirley

Shirley Orel Levy

שירלי אוראל לוי- עורכת דין ומגשרת בתחום דיני משפחה, מעמד אישי וזכויות להט"ב בישראל, עוסקת בתחום מזה כעשור. לשירלי ניסיון ביצירת תקדימים בכל הנושאים הקשורים להורות בעידן החדש, בליווי זוגות ישראלים בהליכי פונדקאות בקנדה וארה"ב, עריכת צוואות והסכמי הורות וחיים משותפים בטרם הליך הפונדקאות, הסדרה והכרה בהורות לאחר הליך הפונדקאות- להורה הביולוגי והלא ביולוגי, ואזרוח הילד לאחר הגעתו לישראל.